KURUMSAL

KURUMSAL

KURUMSAL

............ÇİT VE PANEL ÇİT DEMİR İLE İLGİLİ HERŞEY BURADA!!! HOŞGELDİNİZ


ÇİT TELİ ANTALYA da TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ, TEL ÖRME, BAHÇE ÇİTİ, BAHÇE TELİ ve SPOR SAHALARI, FERFORJE UYGULAMALARI, DEMİR KAPI ve DEMİR DOĞRAMA konusunda uygulamalar yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; 15 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Antalya da Çelik Çatı, Ferforje İşleri, Demir Doğrama İşleri, Konteyner İmalatı, Prefabrik Yapı İmalatı, Spor Sahaları, Fabrika Çatıları, Fabrika Depoları, Demir Kapı, Raylı Sürgülü Kapı, Bina Kapıları, Yaya Kapıları, Yangın Merdiveni, Kamelya, Oto Garaj v.b. işleri uygun fiyat ve titizlikle yapmaktadır.
Hizmetlerimiz arasında aynı zamanda tel çit, çevre güvenlik sistemleri, jiletli tel uygulamalarının yanı sıra, panel çit sistemleride mevcuttur.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan SARAY ANTALYA ÇİT TELİ , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 0542 266 2006

Neden biz?