Background

DEMİR DOĞRAMA KEMERLİ KAPILAR

Proje açıklaması

  • Müşteri:DEMİR DOĞRAMA KEMERLİ KAPILAR
  • Lokasyon:
  • İnşaat alanı:
  • Proje başlangıç:
  • Proje bitiş:

Hizmete genel bakış


ANTALYAdaPANEL ÇİT TELİ,DEMİR DOĞRAMA,PVC BAHÇE TELİ,ÇİM ÇİTLERveSPOR SAHALARI,JİLETLİ TELLER,FERFORJEUYGULAMALARI,DEMİR KAPIveÇATIkonusunda uygulamalar yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; 10 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibarenSARAY ÇİT ANTALYA ÇİT TELANTALYAdaÇelik Çatı,Ferforje İşleri,Demir Doğrama İşleri,Halı Saha Yapımı,Fabrika Çatıları,Fabrika Depoları,Demir Kapı,Raylı Sürgülü Kapı,Bina Kapıları,Yaya Kapıları,Yangın Merdiveni,Kamelya,Oto Garajv.b. işleri uygun fiyat ve titizlikle yapmaktadır. Hizmetlerimiz arasında aynı zamandatel çit, çevre güvenlik sistemleri,jiletli teluygulamalarının yanı sıra,panel çitsistemleride mevcuttur.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan SARAYTEL ÇİTFirmamız, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

ÜRETİM

Firmamız, panel çit, double panel çit, kafes tel örgü, jiletli tel, punta kaynaklı jiletli tel, punta kaynaklı rulo tel çit, panolu çit, ferforje çit, yapraklı bitki çit, otomatik kapı sistemleri, araç giriş ve servis kapıları, spor sahaları üretimini yapmaktadır.

SATIŞ

Firmamız, panel çit, double panel çit, kafes tel örgü, jiletli tel, punta kaynaklı jiletli tel, punta kaynaklı rulo tel çit, panolu çit, ferforje çit, yapraklı bitki çit, otomatik kapı sistemleri, araç giriş ve servis kapıları, spor saha çitleri satışını yapmaktadır.

MONTAJ

Firmamız, panel çit, double panel çit, kafes tel örgü, jiletli tel, punta kaynaklı jiletli tel, punta kaynaklı rulo tel çit, panolu çit, ferforje çit, yapraklı bitki çit, otomatik kapı sistemleri, araç giriş ve servis kapıları, spor saha çitleri montajını yapmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI

Başlıca uygulama alanlarımız; fabrikalar, fabrika içi bölmeler, okullar, villalar, siteler, yol, otoban, tarla sınırları, spor sahaları vb. alanlarda, değişen ve gelişen şehir yaşamının estetik yapısal gereksinimlerini karşılama, çevresel etkenlerden korunaklı hale getirme amacıyla sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için tecrübeli ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.